
- Dit evenement is voorbij.
Vrijwilligers-bedank dag 8 juli
Op deze dag staan we bewust stil bij al het moois dat we – als vrijwilligers – gerealiseerd hebben. Met een hapje en een drankje kijken we terug en vooruit. Wat vonden we goed gaan, wat zou het nog beter maken?
Of zijn er nog wensen en ideeën voor de volgende fase van het Voedselbos? We hebben nog ruimte genoeg, misschien mis je nog bepaalde soorten? Of misschien zou je zelf wel wat willen organiseren?
Daarnaast lijkt het ons ook heel leuk als er mensen zijn die wat muziek willen maken. Dus speel je een instrument, of ken je iemand die het leuk vindt om in de openlucht voor wat sfeer te zorgen, laat het weten! Het is laagdrempelig, een paar nummertjes is al prima. Het eerste trompet-trio heeft zich al aangemeld.
Wij zorgen voor het drinken en vinden het leuk als je zelf iets lekkers mee neemt om te delen.
Komt allen, ook als je afgelopen jaar misschien niet of weinig hebt kunnen komen, of als je vooral heel geïnteresseerd bent, ben je van harte welkom!
We starten rond 16.00 met de terugblik en het vooruit kijken. Daarna zien we wel hoe het loopt 😉